2009. i 2010. godište pokorilo konkurenciju u Studentskom Gradu

2009. i 2010. godište pokorilo konkurenciju u Studentskom Gradu

Jučer je održan turnir u organizaciji naših susjeda i sportskih prijatelja iz Studentskog Grada. Obje kategorije pod vodstvom trenera Luke Hadžića ostvarile su veliki uspjeh osvojivši 1. mjesta u svojim natjecateljskim kategorijama.

Limači su u finalu svladali Devetku rezultatom 2:1 dok su zagići istim rezultatom bili bolji od domaćina turnira Studentskog Grada.

U konkurenciji limača nagradu za najboljeg igrača osvojio je Jan Ružđak, a kod zagića se titulom najboljeg strijelca okitio Ante Gelo.

Za limače su nastupili: Toma Vuk Boban, Ivan Šimunjak, Mihael Šimunjak, Jakov Hadžić, Rene Kršić, Juraj Mateljak, Luka Kota, Jan Ružđak, Roko Jantol, Jakov Čukelj, Niko Mičić, Gabrijel Šimunković, Luka Brnjac i Mihael Završki.

Zagiće su predstavljali: Luka Prgomet, Luka Đuran, Lorena Tomašić, Gabrijel Mamić, Filip Vrpoljac, Luka Dizdar, Borna Novosel-Krot, Fabijan Kordiš, Ante Gelo, Gabriel Šarić, Tin Sermek, Vanja Uroda, Lukas Poljak i Luka Vuk.

2009. i 2010. godište pokorilo konkurenciju u Studentskom Gradu