KATEGORIJA |
Ponedjeljak
06.05. |
Utorak
07.05. |
Srijeda
08.05. |
Četvrtak
09.05. |
Petak
10.05. |
Subota
11.05. |
Nedjelja
12.05. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seniori | 18:00 | 16:45 | 18:00 | UTAKMICA 17:30 Markuševec | |||
Juniori (2004./2005./2006.) | UTAKMICA 20:00 Markuševec | ||||||
Kadeti (2007./2008.) | UTAKMICA 14:00 Markuševec | ||||||
Pioniri (2009./2010.) | UTAKMICA 11:15 Markuševec | ||||||
Mlađi pioniri 1 (2011./2012.) | UTAKMICA 10:00 Markuševec | ||||||
Mlađi pioniri 2 (2011./2012.) | UTAKMICA 20:30 Rudeš | 19:30 | 19:30 | UTAKMICA 10:00 Markuševec | |||
Limači A1 (2013.) | 19:00 | UTAKMICA 19:30 Gajnice | UTAKMICA 19:00 Špansko | ||||
Limači A2 (2014.) | UTAKMICA 18:30 Markuševec | 18:00 | UTAKMICA 18:30 Gajnice | UTAKMICA 18:00 Špansko | |||
Zagići A1 (2015.) | UTAKMICA 19:30 Gajnice | UTAKMICA 19:00 Špansko | |||||
Zagići A2 (2016.) | 17:00 | UTAKMICA 18:30 Gajnice | 17:00 | UTAKMICA 18:00 Špansko | |||
Vrtićki uzrast (2017./2018./2019.) | 17:00 | 18:00 | 09:00 | ||||
Golmanski trening | 17:00 | 19:15 | |||||
Veterani | UTAKMICA 18:00 Čulinec |
KATEGORIJA | IGRALIŠTE | DOMAĆIN | GOST | DATUM | VRIJEME |
---|---|---|---|---|---|
PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24 | Buzin | NK Mladost - Buzin | NK Prigorje (M) | 12.05.2024. | 10:00 |
1. ZNL - JUNIORI 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Kašina | 08.05.2024. | 20:00 |
1. ZNL - KADETI 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Kašina | 11.05.2024. | 14:00 |
1. ZNL - PIONIRI 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Prigorje (Ž) | 12.05.2024. | 11:15 |
1. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Prigorje (Ž) | 12.05.2024. | 10:00 |
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | ŠC Rudeš | NK Rudeš | NK Prigorje (M) | 06.05.2024. | 20:30 |
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Vrapče | 11.05.2024. | 00:00 |
55. prvenstvo veterana ZNS, 1. liga skupina B | Čulinec | VNK Trnava | NK Prigorje (M) | 06.05.2024. | 18:00 |
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OUT 23/24 | Gajnice | NK Ponikve | NK Prigorje (M) | 08.05.2024. | 19:30 |
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OUT 23/24 | Špansko | NK Špansko | NK Prigorje (M) | 10.05.2024. | 19:00 |
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OUT 23/24 | Gajnice | NK Ponikve | NK Prigorje (M) | 08.05.2024. | 18:30 |
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OUT 23/24 | Špansko | NK Špansko | NK Prigorje (M) | 10.05.2024. | 18:00 |
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OUT 23/24 | Gajnice | NK Ponikve | NK Prigorje (M) | 08.05.2024. | 19:30 |
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OUT 23/24 | Špansko | NK Špansko | NK Prigorje (M) | 10.05.2024. | 19:00 |
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OUT 23/24 | Gajnice | NK Ponikve | NK Prigorje (M) | 08.05.2024. | 18:30 |
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OUT 23/24 | Špansko | NK Špansko | NK Prigorje (M) | 10.05.2024. | 18:00 |